Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych i personalizację treści marketingowych. W związku ze zmianami w prawie ochrony danych osobowych (m.in. w kontekście RODO) musieliśmy zmienić w koniecznym zakresie Politykę Prywatności i Regulamin.Potwierdź poprzez zamknięcie komunikatu.

Strona Główna


Seriale

Medyceusze: Władcy Florencji / Medici: Masters of Florence

Ośmioodcinkowy serial „Medici: Masters Of Florence” to kronika powstania potęgi rodziny Medyceuszy oraz włoskiego renesansu. Produkcja przedstawi losy rodu od prostych kupców, którzy z czasem stali się potężnymi i wpływowymi finansistami, którzy zainicjowali ekonomiczną i kulturalną rewolucję, co przyczyniło się do zdobycia wielu potężnych wrogów. W rolach głównych Richard Madden („Game Of Thrones”) oraz zdobywca Oskara Dustin Hoffman.

Communication Climate - 824 Words | Naqaab (2018) Bengali Movie - 720p - HDTV Rip [x264 - AC3(2Ch)] - 2.98 GB | 5 Early Pregnancy Midstream Test Kits 10mIU Urine Testing ONE STEP®